UNICONTROLROVER

TYCZENIE I MIERZENIEŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!

UnicontrolRover jest bardzo dokładnym instrumentem geodezyjnym i nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy technicznej – pomiary wykonane dla każdego na placu budowy!

POZNAJ NARZĘDZIE

NOWOŚĆ


Unicontrol GNSS Rover z wbudowaną funkcją przechylania łączy w sobie wysokowydajny odbiornik GNSS z naszym znanym, intuicyjnym interfejsem tabletu.

Udostępniaj rekordy bezpośrednio innym jednostkom Unicontrol w czasie rzeczywistym, aby zapewnić wydajną współpracę i koordynację. Wszechstronne narzędzie, które umożliwia dotarcie do skomplikowanych punktów tyczenia w wykopach lub dołach, w połączeniu z funkcją przechylania o 60° sprawia, że pomiary są elastyczne i łatwe!

NATYCHMIASTOWA SYNCHRONIZACJA


Pliki robocze są płynnie i natychmiast synchronizowane za pośrednictwem rozwiązania UnicontrolCloud, które można udostępniać bezpośrednio w biurze, maszynach operacyjnych i stacjach roboczych.

Dzięki UnicontrolRover możesz pracować niezależnie lub bezpośrednio razem z systemami Unicontrol – idealna synergia, aby zaoszczędzić czas i usprawnić współpracę.

UnicontrolRover wspiera cały proces budowy, od pomiarów i wykopów po kontrolę jakości w końcu – kompletne narzędzie geodezyjne!

DLA KAŻDEGO


Znajomy, przyjazny dla użytkownika system Android i przenośny ekran bezprzewodowy usprawniają proces pomiarów za pomocą UnicontrolRover.

Intuicyjny interfejs tabletu zapewnia łatwy dostęp do menu i danych podczas procesu geodezyjnego, zapewniając pełny przegląd placu budowy i punktów tyczenia w widoku 3D.

Dzięki zintegrowanej funkcji tilt-to-go z nachyleniem do 60° możesz zwiększyć produktywność i zapewnić precyzję bez zatrzymywania!

Kilka dotknięć ekranu i jesteś gotowy do pomiaru i tyczenia punktów. Pierwszy system łazika GNSS, z którego może korzystać każdy na placu budowy! UnicontrolRover jest intuicyjny i łatwy w użyciu – także dla osób niebędących geodetami.

NIEZAWODNY I DOKŁADNY


Nasz precyzyjny odbiornik GNSS zapewnia śledzenie wielu konstelacji i częstotliwości z maksymalnie 800 kanałami satelitarnymi i wszystkimi sygnałami w standardzie, w tym GPS, BDS, GLONASS, GALILEO, QZSS i SBAS.

Dzięki odbiornikowi GNSS firmy Unicontrol, wysokiej jakości wyniki są niezawodnie zapewnione podczas całego procesu pomiarowego. Wyznaczaj punkty i linie z dokładnością do milimetrów, co daje wiarygodne i dokładne wyniki pomiarów dostępne dla każdego!

W połączeniu z siecią 4G i wbudowanym nadajnikiem radiowym zapewniającym najwyższą łączność i szybką reakcję, UnicontrolRover jest skutecznym narzędziem pomiarowym działającym niezawodnie, nawet bez tachimetru/stacji bazowej.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy w doborze technologii, zaprosimy na prezentację produktu, podpowiemy w kwestiach technicznych.