PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

STEROWANIE MASZYNĄ 3DDLA SPYCHACZY

Wysoce intuicyjny i elastyczny system sterowania maszyną 3D dla wszystkich typów spycharek.

POZNAJ SYSTEM

PRACUJ SKUTECZNIEJ


Upraszczamy pracę operatora, oferując przyjazne dla użytkownika sterowanie maszyną. Uzyskaj wysokiej jakości stopniowanie i wydajne operacje zgodnie z plikami projektu 3D.

Rozwiązanie 3D sprawia, że gradacja terenu jest niezależna i dokładna dzięki wskazówkom naszego systemu GNSS i czujników o wysokiej dokładności! Unicontrol3D oferuje szybkie wprowadzenie do sterowania maszyną na potrzeby sortowania spycharką, znajomy interfejs na intuicyjnym tablecie i natychmiastową synchronizację danych. Przygotuj się do robót ziemnych w mgnieniu oka!

TABLET


Dzięki znanemu systemowi Android i przenośnemu ekranowi bezprzewodowemu, tablet idealnie pasuje do Unicontrol3D.

Prosty interfejs z łatwym dostępem do menu i danych poprawia łatwość obsługi Unicontrol3D. Idealne połączenie między UnicontrolCloud a maszynami operacyjnymi!

Tablet umożliwia zdalne wsparcie, dzięki czemu pomoc jest zawsze możliwa – bez względu na lokalizację!

CZUJNIKI


Dzięki czujnikom szybkiego śledzenia firmy Unicontrol możesz dokładnie monitorować ruch lemiesza spycharki w celu uzyskania precyzyjnej kontroli niwelacji.

Dzięki kompletnym i dokładnym informacjom o lemieszu i pochyleniu operator uzyskuje szybkie i precyzyjne czasy cykli.

Natychmiastowa i precyzyjna informacja zwrotna sprawia, że zadania stopniowania są bardzo dokładne, nawet na najbardziej złożonych powierzchniach!

ANTENY


Dzięki modułowi Dual GNSS i antenom firmy Unicontrol masz pewność, że za pierwszym razem wykonasz poprawnie zadania gradacji!

Wyrównywanie za pomocą spycharki stanie się wydajne i dokładne, co skróci czas przestojów i przeróbek. Uzyskaj dokładną pozycję geograficzną i pełne informacje o zadaniu oceniania.

Anteny Dual GNSS są Twoimi niezawodnymi partnerami w robotach ziemnych!

PRZEPŁYW DANYCH


Korzystając z obecnego rozwiązania w chmurze, możesz przesyłać pliki projektowe, udostępniać i aktualizować dane projektu.

W ten sposób uzyskasz pełny przegląd punktów tyczenia i miejsc do kopania – wszystko to przechowywane w UnicontrolCloud! Rozwiązanie Cloud pozwala na natychmiastową synchronizację pomiędzy biurem, maszynami operacyjnymi i UnicontrolRovers – uzyskaj dostęp do swoich danych bez względu na lokalizację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy w doborze technologii, zaprosimy na prezentację produktu, podpowiemy w kwestiach technicznych.