PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

STEROWANIE 3DDLA KOPAREKKAŻDEGO RODZAJU

System sterowania maszyną 3D firmy Unicontrol jest bardzo intuicyjny i przeznaczony do wszystkich typów koparek.

POZNAJ SYSTEM

PROSTY I WYGODNY


System sterowania maszyną 3D firmy Unicontrol jest bardzo intuicyjny i przeznaczony do wszystkich typów koparek.

Naszą misją jest uproszczenie pracy operatora i uniknięcie niepotrzebnych wyzwań konstrukcyjnych. Dlatego opracowaliśmy przyjazny dla użytkownika system w konkurencyjnej cenie, który nie wymaga wcześniejszej wiedzy technicznej – prace ziemne powinny być łatwe.

CZUJNIKI


Nasze czujniki szybkiego śledzenia stale informują Cię na bieżąco i dokładnie informują o postępach w kopaniu.

Czujniki obejmują wszystko, od pochylenia/przechyłu, wysięgnika, drążka, przechyłu do łyżki. Unicontrol3D obsługuje obrotowo-uchylny, wychylny i podwójny wysięgnik z dedykowanymi czujnikami. Nachylenia i głębokość są stale aktualizowane, co zapewnia szybkie i precyzyjne czasy cyklu.

 

ANTENY


Dzięki podwójnej skrzynce GNSS i antenom firmy Unicontrol możesz wykonywać zadania pozycjonowania bez czekania i zapewnić dokładność, mniej błędów i zwiększoną produktywność.

Dowiedz się, jak sterowanie maszyną tworzy wartość tutaj

TABLET


Na placach budowy trzeba mieć wszystko pod ręką, co Unicontrol zapewnił dzięki bezprzewodowemu tabletowi.

Znajomy i przyjazny dla użytkownika system Android z przenośnym bezprzewodowym ekranem usprawnia Twoją pracę. Prosty interfejs zapewnia łatwy dostęp do menu i danych — wystarczy kilka dotknięć ekranu i gotowe.

PRZEPŁYW DANYCH


Korzystając z obecnego rozwiązania w chmurze, możesz przesyłać pliki projektowe, udostępniać i aktualizować dane projektu.

W ten sposób uzyskasz pełny przegląd punktów tyczenia i miejsc do kopania – wszystko to przechowywane w UnicontrolCloud! Rozwiązanie Cloud pozwala na natychmiastową synchronizację pomiędzy biurem, maszynami operacyjnymi i UnicontrolRovers – uzyskaj dostęp do swoich danych bez względu na lokalizację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy w doborze technologii, zaprosimy na prezentację produktu, podpowiemy w kwestiach technicznych.