PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

STEROWANIE MASZYNĄ 3DDLA ŁADOWAREK

Wysoce intuicyjny i elastyczny system sterowania maszyną 3D dla wszystkich typów spycharek.

POZNAJ SYSTEM

PRACUJ SKUTECZNIEJ


Upraszczamy pracę operatora, oferując przyjazne dla użytkownika sterowanie maszyną. Uzyskaj wysokiej jakości stopniowanie i wydajne operacje zgodnie z plikami projektu 3D.

Rozwiązanie 3D sprawia, że gradacja terenu jest niezależna i dokładna dzięki wskazówkom naszego systemu GNSS i czujników o wysokiej dokładności! Unicontrol3D oferuje szybkie wprowadzenie do sterowania maszyną na potrzeby sortowania spycharką, znajomy interfejs na intuicyjnym tablecie i natychmiastową synchronizację danych. Przygotuj się do robót ziemnych w mgnieniu oka!

CZUJNIKI


Nasze czujniki szybkiego śledzenia stale informują Cię na bieżąco i dokładnie informują o postępach w kopaniu.

Czujniki obejmują wszystko, od pochylenia/przechyłu, wysięgnika, drążka, przechyłu do łyżki. Unicontrol3D obsługuje obrotowo-uchylny, wychylny i podwójny wysięgnik z dedykowanymi czujnikami. Nachylenia i głębokość są stale aktualizowane, co zapewnia szybkie i precyzyjne czasy cyklu.

 

ANTENY


Dzięki podwójnej skrzynce GNSS i antenom firmy Unicontrol możesz wykonywać zadania pozycjonowania bez czekania i zapewnić dokładność, mniej błędów i zwiększoną produktywność.

Dowiedz się, jak sterowanie maszyną tworzy wartość tutaj

TABLET


Na placach budowy trzeba mieć wszystko pod ręką, co Unicontrol zapewnił dzięki bezprzewodowemu tabletowi.

Znajomy i przyjazny dla użytkownika system Android z przenośnym bezprzewodowym ekranem usprawnia Twoją pracę. Prosty interfejs zapewnia łatwy dostęp do menu i danych — wystarczy kilka dotknięć ekranu i gotowe.

PRZEPŁYW DANYCH


Korzystając z obecnego rozwiązania w chmurze, możesz przesyłać pliki projektowe, udostępniać i aktualizować dane projektu.

W ten sposób uzyskasz pełny przegląd punktów tyczenia i miejsc do kopania – wszystko to przechowywane w UnicontrolCloud! Rozwiązanie Cloud pozwala na natychmiastową synchronizację pomiędzy biurem, maszynami operacyjnymi i UnicontrolRovers – uzyskaj dostęp do swoich danych bez względu na lokalizację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami!

Chętnie doradzimy w doborze technologii, zaprosimy na prezentację produktu, podpowiemy w kwestiach technicznych.